Роботи майстрів з конкурсу Nail Art "Фестиваль краси"

Підводячи підсумки своєї роботи в 2009 році хочеться пригадати найяскравіші, найнезабутніші моменти та події. Одним з таких дійств став "Фестиваль краси", який відбувся 20 листопада 2009 року в готельно ресторанному комплексі Дністер. Доречі, користуючись нагодою і як організатор цього заходу хочу висловити подяку людям, які разом зі мною докладали багато зусиль щоби все пройшло на високому рівні.

А саме: Христині Комісар-Цар, Борисовській Зоряні, Cатурській Наталі, Миджин Оксані, Волоховій Олександрі, Кашубі Оксані та звісно ж Наталі Кузьменко.

В рамках фестивалю проходив конкурс з гелевого нарощування та дизайну нігтів.

Свої роботи з нейл арту представили девять молодих, талановитих майстрів. Усі гості мали насолоду споглядати девять незабутніх образів створених за допомогою фантазії, бажання, натхнення і клопіткої праці учасниць, серед яких були представниці не тільки зі Львова, а й з м.Луцьк.

Спостерігаючи за такою красою вкотре переконалась - руки жінки здатні творити дива. Всі учасники отримали цінні подарунки та шквал аплодисментів від захоплених глядачів. Одним словом суцільна краса. Краса внутрішня,краса зовнішня,краса на кіньчиках пальців!

Також в рамках фестивалю гості мали змогу відвідати виставку нової лінії безпечної декоративної косметики TROU TOUCH.

Одним словом суцільна краса. Краса внутрішня, краса зовнішня, краса на кіньчиках пальців! І звісно ж не обійшлося без смачного частування. Маса емоцій, чудовий настрій і незабутні враження - чого і вам бажаю у наступному 2010 році.

.................................................................................................................................................................................................................................................................

Роботи майстрів з конкурсу Nail Art "Фестиваль краси" що проходив у Львові 20 листопада 2009 р.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.nikanails.com/konkurs_nail_art.html#sigProId50f40d295b

Вручення призів переможцям конкурсу Nail Art "Фестиваль краси"

View the embedded image gallery online at:
http://www.nikanails.com/konkurs_nail_art.html#sigProIdd37cb0e347

Організатори, журі, гості, та учасники конкурсу Nail Art "Фестиваль краси"

View the embedded image gallery online at:
http://www.nikanails.com/konkurs_nail_art.html#sigProId1b21116684

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
Після перевірки Вашого коментаря модератором, він відразу з'явиться на сторінці
правила та умови.
  • Коментарі не знайдено